Facebook
Vyhledávání

Aktuality

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >

Ples se povedl!

Bavili se týnejdžři, ozdobily ples celebrity

Právě ti plesově nejmladší se nejvíc ponořili do třicátých let, do jejichž ducha byl ples zaměřen. Pár obrázků naší budoucnosti.

  

                            

                                                        

    Byly tam nenápadně dvě olympijské zlaté, bývalý šétrenér Dukly i Svazu, dozor měli čtyři členové výboru atletiky

   

    Kapela výborná, to je základ pro rej na parketu!

 

                                                    

     Tohle je tedy pecka    a teď rychle vystřízlivět a do práce!

Už pozítří!

Historicky první ples atletů Dukly

    se připravuje už na sobotu 18. dubna! Vše podstatné najdete na plakátu

     Protože má Pepa více než zaslouženou dovolenou, u něho už vstupenky nehledejte, takže na ubytce.

 

Návraty

po zranění

     Michal Brož a Dan Němeček začínají pozvolna s rovinkami. Tak ať jim zdraví drží!

                     

Jaro

Atlety to táhne ven, Ondru Synka ještě do posilovny

       Středa na MDŽ (8. březen)                       

                          

  Sobotní nástup na "minutovky" do Stromovky

     Ještě volně a vesele...

                                                          

Sebrali mi rekord!?

To je sranda či co,

     směje se Roman Šebrle    Tak to jdu do toho naplno a ještě jim ukážu! Bojovná reakce na nový evropský sedmibojařský rekord Kevina Mayera...

 

                                                                   Blbost, že. Taky jsem si to vymyslel. Šeba se udržuje hlavně pro zdraví a závodí jen v golfu.                                    

Neděle žákovská

Dálka a štafeta

to byly jediné disciplíny, které jsme obsadili ve Stromovce v neděli. V dálce výkonem 5,69 skončil Vojta Kupka na 11. místě, štafeta 4x 300 m ve složení Joklová, Nováková, Supová, Semecká v čase 2:57.15 skončila celkově na pěkném šestém místě. Tak nakonec ke 4 individuálně závodícím si atmosféru šampionátu užila ještě 3 děvčata, moc dobrá bilance a vizitka našich trenérů.  

  

Neděle - doba bronzová

 V neděli se počasí na Bělehradem zachmuřilo a teplota se vrátila k normálu, nicméně dobře namazaný medailový stroj, který představoval český tým v Bělehradě, to nezastavilo. 

 První rozšířil českou medailovou sbírku vícebojař Adam Sebastian Helcelet, který byť nyní v dresu Olympu, strávil drahný čas na Dukle pod vedením trenérů Tomáše Dvořáka a Rudy Černého. To už program nabral značné zpoždění, ale věrní fanouškové se dočkali. Poslední disciplína, mužská štafeta 4x 400 m, nám stejně jako v Praze před dvěma lety, udělala velkou radost. Po hodině čekání mohl Patrik Šorm a další štafetmani, zakleknout do bloků. Na druhém úseku Jan Tesař předával Honzovi Kubistovi čtvrtý, pátý. Kubista udržel, ač značně v závěru vytuhnul, pátou pozici. A pak přišlo představení Pavla Masláka, který se první kolo pomalu soupeřům přibližoval, ve druhém se prvně posunul na čtvrtou pozici a po výběhu z poslední zatáčky nedal šanci francouzskému finišmanovi a nezadržitelně cílil pro bronz. Velký úspěch kluků a opět vizitka dobré práce našich trenérů Dály Kupky (Maslák), Josefa Vedry (Kubista) a Jirky Kmínka (Šorm), abych připomněl ty, kteří stojí v pozadí úspěchů našich borců. 

4x 400 HME Belehrad

Celkově získala česká výprava sedm medailí a vyrovnala tak rekordní medailovou žeň z HME v Gentu. A výsledky našich? Zlato a bronz Maslák (trenér Kupka) - 400 m a 4x 400 m, stříbro Hejnová (Balzer) - 400 m a Staněk (Stehlík) - koule, bronz a 10. místo Kubista (vedra) - 4x 400 a 800 m, bronz a 14. místo Šorm (Kmínek) 4x 400 a 400 m 4. místo Kudlička (Patera) - tyč, 6. místo Prášil (Stehlík) - koule, 16. místo Friš (Červinka) - 1500 m a Veleba (Kupka) - 60 m. Ze sedmi medailí se o čtyři zasloužili atleti Dukly a to je více než potěšitelné. 

Fotografie z posledního dne opět doplněny ve fotogalerii z HME. -pc-

  

Medailové jaro v Bělehradě

Do Bělehradu dorazilo jaro (teplota 20°, jasno, vánek) a evidentně to prospělo našim atletům, kteří dneska získali čtyři medaile, z toho tři členové našeho oddílu. Zkrátka ňákej dobrej oddíl, ta Dukla.

Zlato Pavla Masláka znamenalo fotbalovou řečí zlatý hattrick, třetí zlato z evropského halového šampionátu v hale za sebou. A to se jen tak někomu nepodařilo a mezi čtvrtkaři je první. Tentokráte to neměl úplně jednoduché, Holanďan trochu zlobil, ale Máslo nakonec svoji převahu prokázal jednoznačně a potvrdil ji navíc nejlepším evropským výkonem roku 45,77 s. To však už v týmu panovala euforie ze stříbra Zuzky Hejnové a Tomáše Staňka. Tomáš nejenže se trefoval do výseče, ale taky trefil pořádný pokus a výsledných 21,43 m je nový personal best neboli osobák a hlavně stříbrná medaile. Zuzka startovala ze čtvrté dráhy, se soupeřkami se poprala po svém a stříbro jí i nám udělalo velkou radost. Šestou příčku přidal Láďa Prášil, kterému bohužel žádný pokus neuletěl, ale přesto vrhl slušných 20,73 m a potvrdil tak svůj letošní standard. Z dukláků nastoupili v semifinálových bojích Jan Veleba a Jan Kubista. Veli nestíhal už na startu a závěr trochu vypustil, nicméně účast v semifinále se počítá. Honza Kubista začal skvěle, pak však trochu ztratil výhodnou pozici a sen o postupu mu těsně unikl. Na druhou stranu, po jeho dvouletých zdravotních perepetiích je celkové 10. místo velmi dobré. Řečeno slovy biatlonových manažerů, je to první desítka, a ta se musí ocenit. Dnešní noc bude dlouhá, už jen proto, že na večeři se třeba koulaři, vzhledem k vyhlášení vítězů, dostali až před desátou hodinou.   

Obrázek

Další fotky z dneška jsou přidány do fotogalerie. -pc-

  

Co víc!?

Máslo zlato, Tomáš a Zuzka stříbro,

snad jen postup Kubisty do finále chyběl k naší absolutní spokojenosti v Bělehradě.

     Štěstí přímo kypělo ze všech našich medaileistů, v pohodě se tvářil i šestý Láďa Prášil, i když na něm jsem snad nikdy neviděl nepohodu...

         

    

Čtyři medaile

Na republikovém žákovském šampionátu

jsme hned první den získali zásluhou Vojtěcha Kupky, Davida Ayeniho a Elišky Semecké 3 stříbrné a jednu bronzovou medaili.

     Eliška od rozběhů co start to halový PB: překážky 8,76, hladká 60 7,88 a stříbrné medaile za 8,76 a 7,80.

        

     Vojta v rozběhovém čase 8,23 byl na chvíli vedoucím letošních tabulek (NL), ve finále obhájil druhou příčku za 8,29.

                                                   

     David už v rozběhu naštvaný z nepostupu na překážkách životní zlepšení na 7,47, finále dokonce za 7,38 a bronz.