Facebook
Vyhledávání

Oddílové rekordy

Muži - dráha

100 m MAZUR Zdeněk 10.35 Praha 10.07.1982
200 m MASLÁK Pavel 20.49 Tampere 13.07.2013
400 m MASLÁK Pavel 44.91 Londýn 04.08.2012
800 m VYDRA Lukáš 1:44.84 Curych 12.08.1998
1000 m VYDRA Lukáš 2:16.56 Stockholm 05.08.1998
1500 m HOLUŠA Jakub 3:34.26 Stockholm 30.07.2015
Míle PLACHÝ Josef 3:52.6 Stockholm 04.07.1978
2000 m ODLOŽIL Josef 5:01.2 Houštka 08.09.1965
3000 m PEŠAVA Jan 7:46.72 Petrohrad 27.06.1998
5000 m TESÁČEK Lubomír 13:25.62 Cork 08.07.1986
10000 m PEŠAVA Jan 27:47.90 Praha 08.06.1998
20000 m ZÁTOPEK Emil 59:51.8 Houštka 19.09.1951
25000 m CHRBOLKA Vít 1:15:39.0 Padernhorn 30.03.1991
30000 m ZÁTOPEK Emil 1:35:23.8 St. Boleslav 26.01.1952
Hodinovka ZÁTOPEK Emil 20 052.4 Houštka 29.09.1951
Maratón TESÁČEK Lubomír 2:14.08 Mnichov 23.04.1989
3000 m př. MORAVČÍK Dušan 8:23.8 Praha 17.09.1972
110 m př. KOVÁČ Igor 13.52 Rotterdam 13.06.1993
400 m př. MUŽÍK Jiří 48.27 Atény 03.08.1997
Výška JANKŮ Jan 2.34 Göteborg 09.08.2006
Tyč BALNER Michal 5.82 Baku 24.06.2015
Dálka WAGNER Štěpán 8.21 Brno 04.07.2012
Trojskok PRIŠČÁK Jaroslav 17.23 Praha 13.05.1984
Koule MACHURA Remigius 21.93 Praha 03.07.1987
Disk BUGÁR Imrich 71.26 San José 25.05.1985
Oštěp ŽELEZNÝ Jan 95.66 Sheffield 29.08.1993
Kladivo VRBKA František 80.38 80.3 18.08.1985
Desetiboj ŠEBRLE Roman 9026 Götzis 27.05.2001
4 x 100 m MORKES, BOHMAN, DŘÍMAL, KRSEK 39.48 Jablonec n.N. 11.07.1998
4 x 200 m KOMÁREK, POSPÍŠIL, SOUČEK, POLOMSKÝ 1:24.41 Praha 28.05.1988
4 x 400 m TESAŘÍK, BLÁHA, MUŽÍK, ZACHOVAL 3:03.62 Ostrava 31.05.2001
4 x 800 m ODLOŽIL, HOLA, JÍLEK, SALINGER 7:23.4 Praha 19.01.1961

Chůze

20 km dráha DOLEŽAL Josef 1:30:26.4 Houštka 01.11.1953
20 km okruh BÍLEK Roman 1:21:57 Brandýs 26.05.1996
30 km dráha DOLEŽAL Josef 2:21:38.6 Praha 12.10.1952
50 km dráha MOC Ladislav 4:21:07.0 Praha 21.06.1956
50 km okruh BÍLEK Roman 4:05:51 Visé 02.09.1995
Hodinovka DOLEŽAL Josef 13 672.4 Praha 19.09.1955
Dvouhodin. DOLEŽAL Josef 25 701.86 Houštka 14.05.1955

Muži - hala

50 m KRSEK Ivo 5.78 Praha 25.02.1995
60 m KRSEK Ivo 5.59 Praha 14.02.1996
200 m MASLÁK Pavel 20.52 Praha 16.02.2014
400 m MASLÁK Pavel 45.27 Praha 21.02.2015
800 m HOLUŠA Jakub 1:46.09 Karlsruhe 31.01.2010
1500 m HOLUŠA Jakub 3:37.68 Praha 08.03.2015
3000 m TESÁČEK Lubomír 7:48.8 Praha 28.01.1981
50 m př. KOVÁČ Igor 6.41 Praha 15.02.1992
60 m př. HUDEC Jiří 7.60 Karlsruhe 31.01.1992
Výška BÁBA Jaroslav 2.34 Paříž 05.03.2011
Tyč PTÁČEK Adam 5.81 Chemnitz 07.02.2003
Dálka GOMBALA Milan 8.18 Praha 16.02.1992
Trojskok SLANAŘ Ivan 16.91 Praha 24.01.1988
Koule MACHURA Remigius 21.71 Jablonec n.N. 30.01.1988
Sedmiboj ŠEBRLE Roman 6438 Budapest 07.03.2004
4 x 400 m MUŽÍK, PODĚBRADSKÝ, TESAŘÍK, BLÁHA 3:06.10 Gent 27.02.2000

Ženy - dráha

100 m KLAPÁČOVÁ Štěpánka 11,86 Praha 18.05.1997
200 m KLAPÁČOVÁ Štěpánka 24,06 Praha 18.05.1997
400 m KRATOCHVÍLOVÁ Alžběta 56,85 Praha 03.07.2015
800 m JANUŠKOVÁ Sára 2:14,84 Praha 03.07.2015
100 m př. DVOŘÁKOVÁ Kateřina 13,91 Manheim 27.06.2015
Výška ŠPOTÁKOVÁ Barbora 1,76 Talence 15.09.2012
Dálka DVOŘÁKOVÁ Barbora 6,06 Doněck 13.07.2013
Tyč BAĎUROVÁ Kateřina 4,75 Osaka 28.07.2007
Trojskok JIRMANOVÁ Karolína 11,78 Brno 09.05.2015
Koule ŠPOTÁKOVÁ Barbora 14,53 Sušice 08.09.2007
Oštěp ŠPOTÁKOVÁ Barbora 72,28 Stuttgart 13.09.2008
Sedmiboj ŠPOTÁKOVÁ Barbora 5880 Talence 16.09.2012
4 x 100 m PAŤKOVÁ, KRATOCHVÍLOVÁ, JIRMANOVÁ, SEMECKÁ T. 48,09 Ostrava 20.06.2015
4 x 400 m JIRMANOVÁ, JANUŠKOVÁ, DVOŘÁKOVÁ K. KRATOCHVÍLOVÁ 3:53,76 Ostrava 21.06.2015

Ženy - hala

60 m DVOŘÁKOVÁ Barbora 7,83 Praha 21.02.2015
200 m DVOŘÁKOVÁ Kateřina 25,11 Praha 15.02.2015
60 m př. DVOŘÁKOVÁ Kateřina 8,62 Praha 20.01.2015
Dálka DVOŘÁKOVÁ Barbora 5,89 Praha 31.01.2015
Výška GOTTVALDOVÁ Iva 1,74 Praha 25.01.2000
Tyč BAĎUROVÁ Kateřina 4,65 Praha 14.02.2007
Trojskok JIRMANOVÁ Karolína 11,75 Praha 15.02.2015
Koule ŠPOTÁKOVÁ Barbora 14,51 Praha 13.02.2010
4 x 200 m SEMECKÁ, KRATOCHVÍLOVÁ, DVOŘÁKOVÁ B., DVOŘÁKOVÁ K. 1:41,08 Praha 15.02.2015

Junioři - hala

50 m VRBA Jan 6.07 2003
60 m VRBA Jan 7.00 2004
150 m KMÍNEK Jiří 16.93 2000
200 m KMÍNEK Jiří 22.16 2001
300 m VRBA Jan 35.79 2004
400 m TESAŘÍK Štěpán 48.81 1997
800 m SVOBODA Richard 1:55.13 2001
1000 m VOHLÍDAL Robin 2:33.57 2000
1500 m HOFFMAN Petr 3:58.04 1992
3000 m VOHLÍDAL Robin 8:25.71 2001
50 m př. DVOŘÁK Tomáš 6.88 1991
60 m př. DVOŘÁK Tomáš 8.05 1991
Výška ROUS Josef 2.12 1998
Dálka HODAČ Josef 7.38 1994
Trojskok COUBAL Michal 15.47 1992
Tyč ŠAFÁŘ Zdeněk 5.20 1994
Koule ŽALSKÝ Antonín 16.98 1999
Sedmiboj JANÁČEK Štěpán 5641 1996
4 x 200 m ZUBEK, PAVEL, BENEŠ, TESAŘÍK 1:30.38 1997

Junioři - dráha

100 m ZUBEK Roman 10.77 1997
200 m KMÍNEK Jiří 21.83 2000
400 m KUČERA Martin 47.80 1992
800 m SVOBODA Richard 1:54.54 2001
1000 m VOHLÍDAL Robin 2:33.57 2000
1500 m HOFFMAN Petr 3:57.85 1992
3000 m VOHLÍDAL Robin 8:21.30 2001
5000 m VOHLÍDAL Robin 14:32.74 2001
10000 m VOHLÍDAL Robin 31:28.71 2000
Míle HOFFMAN Petr 4:21.05 1991
110 m př. DVOŘÁK Tomáš 14.32 1991
400 m př. TESAŘÍK Štěpán 52.72 1997
2 km př. NOVOTNÝ Jan 6:28.10 1997
3 km př. PROKOP Petr 9:15.83 1991
Výška ROUS Josef 2.10 1998
Dálka HODAČ Josef 7.47 1994
Trojskok COUBAL Michal 15.61 1922
Tyč KYSELA Martin 5.30 1993
Koule ŽALSKÝ Antonín 17.80 1999
Disk ŽALSKÝ Antonín 52.70 1999
Oštěp NOVÁK Petr 67.82 1992
Kladivo HRUBÝ Petr 65.60 1993
4 x 100 m STEINER, ŠIMŮNEK, DVOŘÁK, ŠVENĚK 42.16 1991
4 x 400 m KOCMAN, KUČERA, MRLÍK, STEINER 3:18.44 1992
Desetiboj DVOŘÁK Tomáš 7748 1991

Juniorky - hala

800 m Zedníková Věra 2:39.29 2006
60 m př. Zedníková Věra 9.90 2006
Dálka Zedníková Věra 5.53 2006
Výška Zedníková Věra 1.65 2006
Tyč BÁRTOVÁ Daniela 3.50 1993
Koule Zedníková Věra 9.83 2006
Pětiboj Zedníková Věra 3245 2006

Juniorky - dráha

100 m KLAPÁČOVÁ Štěpánka 11.86 1997
200 m KLAPÁČOVÁ Štěpánka 24.06 1997
800 m Zedníková Věra 2:34.93 2006
100 m př. Zedníková Věra 16.00 2006
Dálka Zedníková Věra 5.41 2006
Výška Zedníková Věra 1.66 2006
Koule Zedníková Věra 9.78 2006
Disk Zedníková Věra 18.55 2006
Oštěp Zedníková Věra 32.03 2006
Tyč BÁRTOVÁ Daniela 3.57 1993
Sedmiboj Zedníková Věra 4379 2006

Dorost - hala

50 m NÝVLT Matěj 6.28 2003
60 m VRBA Jan 7.34 2002
150 m VRBA Jan 17.82 2002
200 m CEJNAR Miroslav 23.11 2002
400 m BLAHŮT Matěj 51.25 2006
800 m BERAN Jan 1:59.30 1993
1000 m URX Radek 2:35.0 1993
1500 m URX Radek 4:07.65 1993
3000 m HAVELKA Vlastimil 8:56.1 1991
50 m př. BRADÁČ Jan 7.3 1995
60 m př. DOČKAL Jan 8.38 2002
Výška DOČKAL Jan 2.00 2002
Dálka TESAŘÍK Štěpán 6.89 1995
Trojskok TESAŘÍK Štěpán 13.70 1995
Tyč DOČKAL Jan 4.60 2002
Koule DOČKAL Jan 13.94 2002
Sedmiboj DOČKAL Jan 5225 2002
4 x 200 m BAROK, DOČKAL, VRBA, CEJNAR 1:35.55 2002

Dorost - dráha

60 m MÁLEK Jan 7.1 1991
100 m VRBA Jan 11.14 2002
200 m CEJNAR Miroslav 22.52 2002
400 m BLAHŮT Matěj 50.20 2006
800 m HOFFMAN Stanislav 1:56.9 1992
1000 m HAVELKA Vlastimil 2:34.74 1991
1500 m VOHLÍDAL Robin 4:00.19 1999
Míle SVATOŠ Tomáš 4:53.36 1992
3000 m VOHLÍDAL Robin 8:32.63 1999
5000 m VOHLÍDAL Robin 15:10.11 1999
110 m př. NEJEDLÝ Adam 14.30 2005
200 m př. KOS Petr 26.37 1994
300 m př. KOS Petr 40.01 1994
400 m př. BLAHŮT Matěj 56.13 2006
2000 m př. NOVOTNÝ Jan 6:34.16 1995
Výška DOČKAL Jan 2.01 2002
Dálka TESAŘÍK Štěpán 7.16 1995
Trojskok TESAŘÍK Štěpán 14.07 1995
Tyč DOČKAL Jan 4.80 2002
Koule ŠTAJER David 14.66 1992
Disk STUPKA Michal 46.74 1993
Oštěp BLÁHA Martin 60.46 1996
Kladivo BALADA Jan 53.38 1992
4 x 100 m DOČKAL, CEJNAR, NÝVLT, VRBA 43.72 2002
4 x 400 m DOČKAL, CEJNAR, NÝVLT, VRBA 3:31.98 2002
Desetiboj DOČKAL Jan 6734 2002
Klas. pětiboj PRAŽÁK Petr 2518 1997

Starší žáci - hala

50 m NÝVLT Matěj 6.52 2001
60 m PŠTROSS Pavel 7.61 2006
150 m BENEŠ Pavel 18.01 1993
300 m HOVORKA Jan 40.51 1999
800 m BERAN Jan 2:08.0 1991
1500 m TESAŘÍK Štěpán 4:47.2 1993
50 m př. HANTÁK Tomáš 7.58 2001
60 m př. JIRMAN Jakub 9.04 2006
Dálka JIRMAN Jakub 5.85 2006
Výška HANTÁK Tomáš 1.70 2001
Tyč JANÁČEK Štěpán 3.15 1992
Koule STUPKA Michal 14.23 1991
3 x 300 m HOVORKA, TESAŘÍK, JANIŠ 2:00.83 1999

Starší žáci - dráha

60 m BENEŠ Pavel 7.2 1993
100 m SCHEJBAL Matěj 12.25 1995
150 m BENEŠ Pavel 17.3 1992
200 m ZAJPT Pavel 27.39 1995
300 m CEJNAR Miroslav 38.85 2000
400 m BERAN Jan 55.70 1991
800 m BERAN Jan 2:01.66 1991
1000 m BERAN Jan 2:40.78 1991
1500 m BERAN Jan 4:15.85 1991
3000 m URX Radek 9:30.2 1991
100 m př. KOS Petr 13.9 1992
200 m př. JIRMAN Jakub 27.86 2006
1500 m př. BROŽÍK Petr 4:55.89 2001
Výška TESAŘÍK Štěpán 1.76 1993
Dálka TESAŘÍK Štěpán 6.28 1993
Tyč JANÁČEK Štěpán 3.40 1992
Koule STUPKA Michal 13.93 1991
Disk STUPKA Michal 53.00 1991
Oštěp NULÍČEK Jiří 51.28 1998
Kladivo BALADA Jan 52.58 1991
4 x 60 m KADLEC, ŠLEICHERT, SANDR, BENEŠ 28.8 1993
3 x 300 m HOVORKA, NEMASTIL, JANIŠ 1:58.39 1999
Osmiboj BENEŠ Pavel 3251 1992
Devítiboj JIRMAN Jakub 4916 2006
Spr.trojboj SANDR Jan 1687 1997

Starší žákyně - hala

60 m ZEMÁNKOVÁ Anna 8.91 2006
150 m ZEMÁNKOVÁ Anna 22.19 2006
800 m GÖTTELOVÁ Gabriela 2:50.48 2006
60 m př. ZEMÁNKOVÁ Anna 11.07 2006
Dálka KALINOVÁ Jana 4.33 2006
3 x 300 m KALINOVÁ, GÖTTELOVÁ, ZEMÁNKOVÁ 2:29.81 2006

Starší žákyně - dráha

60 m JANSOVÁ Barbora 8.78 2006
150 m ZEMÁNKOVÁ Anna 21.99 2005
300 m ZEMÁNKOVÁ Anna 47.69 2006
400 m PINKAVOVÁ Michaela 68.61 2000
800 m ZEMÁNKOVÁ Anna 2:52.9 2005
100 m př. ZEMÁNKOVÁ Anna 18.19 2006
200 m př. KALINOVÁ Jana 34.88 2006
Dálka JANSOVÁ Barbora 4.42 2006
Výška JANSOVÁ Barbora 1.35 2006
Koule JANSOVÁ Barbora 8.88 2005
Disk JANSOVÁ Barbora 17.31 2005
4 x 60 m KALINOVÁ, ŠIMICOVÁ, GÖTTELOVÁ, DURYCHOVÁ 35.75 2006

Mladší žáci - hala

60 m FINGER Michal 9.03 2006
150 m VOVERKA Václav 22.66 2006
300 m VOVERKA Václav 49.34 2006
1000 m HANZAL Vojtěch 4:18.19 2006
60 m př. ŠŤASTNÝ Michal 11.2 2005
Dálka KOMÁREK Matěj 4.60 2005
Pětiboj SANDR Jan 1971 2005
4 x 60 m PRAŽSKÝ, KUCHTERA, BRADÁČ, BENEŠ 31.4 1991
3 x 300 m HOVORKA, VRBA, SCHIMSHONI 2:17.0 1997

Mladší žáci - dráha

60 m BENEŠ Pavel 7.8 1991
100 m PAULER Zdeněk 14.71 1995
150 m NÝVLT Matěj 19.58 1999
300 m VRBA Jan 43.2 1998
800 m ŠIMICE Marek 2:22.6 1999
1500 m ŠIMICE Marek 4:47.78 2000
60 m př. JANIŠ Jaroslav 10.0 1997
80 m př. KOTCHERA Petr 13.4 1991
Výška DANIEL Petr 1.51 2006
Dálka BENEŠ Pavel 5.28 1991
Koule FINGER Michal 9.44 2006
Míček RADĚJ Karel 57.64 1992
4 x 60 m TOMÁŠEK, HANZAL, HLADÍK, HANZAL Vít 40.0 2006
Pětiboj HANZAL Vojtěch 514 2006

Mladší žákyně - hala

60 m KALINOVÁ Jana 9.2 2005
60 m př. KALINOVÁ Jana 12.9 2005
300 m ZBOŘILOVÁ Jana 52.04 2006
Dálka KALINOVÁ Jana 4.10 2005

Mladší žákyně - dráha

60 m ZBOŘILOVÁ Jana 9.30 2006
150 m ZBOŘILOVÁ Jana 22.81 2006
60 m př. KALINOVÁ Jana 12.58 2005
Výška KALINOVÁ Jana 1.20 2005
Dálka KALINOVÁ Jana 4.14 2005
Koule DURYCHOVÁ Kateřina 5.69 2005

Připravili jsme pro vás fotografie z posledních závodních mýtinků i z prostředí tréninku našich vrcholových sportovců. Podívejte se! fotografie z akcí

Staňte se naším členem a dostaňte se do prostředí, kde své nadšení pro sport budete moci naplno uplatnit. kontaktujte nás


Sponzoři a partneři

TOP4RUNNING Praha 6 FTVS Praha Webové stránky Inspiro Solutions Webové stránky Newman + Friends