Facebook
Vyhledávání

All time lists

100m

10,35 MAZUR Zdeněk 12. 08. 1954 Praha 10. 07. 1982
10,44 DEMEČ Juraj 29. 01. 1945 Praha 04. 09. 1973
10,45 MORKES Martin 23. 01. 1971 Praha 18. 05. 1997
10,45 KRSEK Ivo 21. 03. 1967 Praha 20. 06. 1998
10,47 LACKO Roman 11. 05. 1956 Bratislava 02. 06. 1976
10,47 POLOMSKÝ Pavel 08. 01. 1966 Praha 21. 08. 1989
10,48 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1956 Bratislava 25. 05. 1984
10,48 ZUBEK Roman 27. 01. 1978 Praha 05. 06. 2000
10,49 ZACHOVAL Radek 07. 06. 1978 Rastenburg 23. 01. 2001
10,52 HUDEC Jiří 15. 08. 1964 Banská Bystrica 23. 05. 1992
S větrem
10,34 ZACHOVAL Radek 07. 06. 1978 Pietersburg 27. 01. 2001
10,40 DEMEČ Juraj 29. 01. 1945 Innsbruck 14. 09. 1974
10,46 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1956 Budapešť 18. 08. 1981
Ručně
10,1 DEMEČ Juraj 29. 01. 1945 Praha 18. 08. 1972
10,1 LACKO Roman 11. 05. 1956 Praha 15. 05. 1976
10,2 MANDLÍK Vilém 07. 04. 1936 Praha 23. 06. 1961
10,2 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1956 Praha 08. 08. 1984
10,2 POLOMSKÝ Pavel 08. 01. 1966 Praha 21. 06. 1989
10,3 SZÖGEDI Dionýz 09. 10. 1944 Praha 30. 06. 1967
10,3 KYNOS Jiří 24. 03. 1943 Sokolov 17. 09. 1967
10,4 BENDA Robert 12. 07. 1941 Sofia 02. 10. 1965
10,4 UTĚKAL Petr 17. 12. 1945 Karlovy Vary 24. 05. 1969
10,4 HORT Jaroslav 20. 01. 1955 Praha 15. 05. 1976

200m

20,67 ZACHOVAL Radek 07. 06. 1978 Rastenburg 23. 01. 2001
20,85 MORKES Martin 23. 01. 1971 Petrohrad 28. 06. 1998
20,88 KYNOS Jiří 24. 03. 1943 Mnichov 04. 09. 1972
21,00 SAJDOK Stanislav 15. 04. 1957 Třinec 07. 08. 1982
21,01 RUDA Luboš 07. 12. 1963 Ostrava 19. 05. 1990
21,04 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1958 Praha 25. 05. 1985
21,05 STUPKA Radek 11. 04. 1966 Sofia 07. 07. 1989
21,06 MUŽÍK Jiří 01. 09. 1976 Praha 31. 05. 2003
21,17 MAZUR Zdeněk 12. 08. 1954 Banská Bystrica 19. 06. 1982
21,19 HUDEC Jiří 15. 08. 1964 Praha 22. 06. 1991
S větrem
20,10 ZACHOVAL Radek 07. 06. 1978 Pietersburg 27. 01. 2001
20,68 KYNOS Jiří 24. 03. 1943 Mnichov 03. 09. 1972
20,82 RUDA Luboš 07. 12. 1963 Bratislava 30. 06. 1990
20,84 SAJDOK Stanislav 15. 04. 1957 Praha 19. 05. 1984
20,93 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1958 Bratislava 15. 06. 1985
Ručně
20,6 KYNOS Jiří 24. 03. 1943 Praha 07. 09. 1969
20,8 MANDLÍK Vilém 07. 04. 1936 Budapešť 07. 09. 1958
20,8 LACKO Roman 11. 05. 1956 Praha 09. 05. 1976
20,9 WILD Otakar 29. 04. 1953 Praha 25. 05. 1977

400m

45,78 MUŽÍK Jiří 01. 09. 1976 Plzeň 08. 09. 1998
45,82 BLÁHA Karel 01. 06. 1975 Plzeň 16. 07. 2000
45,92 PODĚBRADSKÝ Jan 01. 03. 1974 Praha 20. 06. 1998
46,07 SAJDOK Stanislav 15. 04. 1957 Praha 10. 07. 1982
46,24 ZACHOVAL Radek 07. 06. 1978 Mnichov 08. 08. 2002
46,33 TULIS Miroslav 23. 01. 1951 Ostrava 27. 08. 1977
46,36 LOMICKÝ Josef 19. 02. 1958 Ostrava 02. 06. 1982
46,46 JANOUŠEK Jiří 01. 08. 1967 Nitra 04. 07. 1992
46,63 ZAHOŘÁK Miroslav 30. 11. 1955 Praha 23. 07. 1983
46,72 TESAŘÍK Štěpán 06. 07. 1978 Budapešť 22. 07. 2000
Ručně
47,0 JUNGWIRTH Tomáš 24. 11. 1942 Mexiko 17. 01. 1967
47,0 VOSTATEK Vít 08. 03. 1955 Praha 13. 08. 1977
47,2 PAVLŮ Vladimír 13. 01. 1947 Opava 15. 01. 1967
47,3 VÁŇA Zdeněk 07. 02. 1939 Praha 26. 07. 1964
47,4 JIRÁSEK Miroslav 06. 06. 1932 Praha 04. 10. 1958
47,5 MANDLÍK Vilém 07. 04. 1936 Ostrava 09.08. 1959

800m

1:44,84 VYDRA Lukáš 23. 08. 1973 Curych 12. 08. 1998
1:45,53 PLACHÝ Josef 28. 02. 1949 Dűsseldorf 02. 09. 1977
1:46,63 ŠNEBERGER Michal 23. 06. 1978 Praha 02. 08. 2004
1:46,7 JUNGWIRTH Tomáš 24. 11. 1942 Budapešť 04. 09. 1966
1:47,05 RŮŽA Jaroslav 26. 09. 1983 Kladno 03. 07. 2005
1:47,16 THEER Marcel 09. 06. 1965 Bratislava 13. 06. 1987
1:47,5 JUNGWIRTH Stanislav 15. 08. 1930 Bratislava 18. 05 1957
1:47,8 VEDRA Josef 01. 02. 1956 Postupim 01. 09. 1979
1:48,14 JAREŠ Martin 03. 05. 1976 Praha 17. 06. 1997
1:48,26 TŮMA Tomáš 23. 03. 1962 Banská Bystrica 06. 06. 1987

1500m

3:36,50 ŠNEBERGER Michal 23. 06. 1978 Ostrava 08. 06. 2004
3:37,04 PLACHÝ Jozef 28. 02. 1949 Bratislava 10. 06. 1977
3:37,6 ODLOŽIL Josef 11. 11. 1938 Praha 13. 08. 1966
3:38,1 JUNGWIRTH Stanislav 15. 08. 1930 St. Boleslav 12. 07. 1957
3:39,1 HOFFMAN Stanislav 27. 03. 1945 Praha 13. 08. 1966
3:39,38 DRAHOŇOVSKÝ Milan 18. 06. 1966 Malmő 30. 06. 1995
3:40,93 VEDRA Josef 01. 02. 1956 Praha 16. 08. 1982
3:41,01 BARI Arpád 03. 02. 1957 Praha 16. 08. 1982
3:41,51 h VYDRA Lukáš 23. 08. 1973 Stockholm 09. 03. 1996
3:41,9 BARAN Jiří 25. 06. 1952 Bydhošť 22. 06. 1976

3000m

7:46,72 PEŠAVA Jan 14. 01. 1972 Petrohrad 27. 06. 1998
7:46,99 TESÁČEK Lubomír 09. 02. 1957 Praha 30. 08. 1983
7:50,8 HOFFMAN Stanislav 27. 03. 1945 Oslo 03. 08. 1972
7:55,50 DRAHOŇOVSKÝ Milan 18. 06. 1966 Lisabon 28. 06. 1996
7:57,8 HORČIC Josef 25. 05. 1945 Praha 25. 09. 1973
7:58,16 h ŠUBRT Lubomír 29. 11. 1964 Praha 15. 03. 1994
7:59,20 h POKORNÝ Lubomír 19. 06. 1975 Erfurt 03. 02. 1999
8:00,7 BUFKA Václav 19. 02. 1946 Praha 17. 08. 1974
8:00,92 VYDRA Lukáš 23. 08. 1973 Praha 31. 01. 1996
8:02,8 JUNGWIRTH Stanislav 15. 08. 1930 St. Boleslav 15. 10. 1959

5000m

13:25,62 TESÁČEK Lubomír 09. 02. 1957 Cork 06. 07. 1986
13:25,80 PEŠAVA Jan 14. 01. 1972 Atény 17. 06. 1998
13:28,2 HOFFMAN Stanislav 27. 03. 1945 Berlín 12. 06. 1974
13:40,27 MORAVČÍK Dušan 27. 05. 1948 Mnichov 07. 09. 1972
13:45,2 BUFKA Václav 19. 02. 1946 Oslo 02. 08. 1972
13:50,24 ŠUBRT Luboš 29. 11. 1964 Banská Bystrica 22. 07. 1989
13:56,0 JIROUT Karel 10. 01. 1954 Dűsseldorf 06. 07. 1978
13:57,2 ZÁTOPEK Emil 19. 09. 1922 Stockholm 03. 09. 1954
13:57,3 BERAN Jiří 25. 02. 1956 Praha 08. 09. 1979
13:58,1 HORČIC Josef 25. 05. 1945 Praha 03. 10. 1973

10 000m

27:47,90 PEŠAVA Jan 14. 01. 1972 Praha 08. 06. 1998
28:09,4 TESÁČEK Lubomír 09. 02. 1957 Praha 06. 08. 1986
28:21,8 HOFFMAN Stanislav 27. 03. 1945 Praha 05. 05. 1974
28:54,2 ZÁTOPEK Emil 19. 09. 1922 Brusel 01. 06. 1954
29:01,28 ŠUBRT Luboš 29. 11. 1964 Praha 05. 07. 1995
29:11,8 JIROUT Karel 10. 01. 1954 Praha 16. 09. 1974
29:26,8 ZELEŇANSKÝ Ondřej 09. 09. 1946 St. Boleslav 18. 09. 1974
29:29,2 ULLSPERGER Ivan 20. 12. 1931 Kladno 16. 10. 1955
29:34,00 KLIMEŠ Pavel 27. 10. 1958 Čáslav 20. 05. 1995
29:34,56 KLIMEŠ Petr 27. 10. 1958 Čáslav 20. 05. 1995

Maraton

2:14:08 TESÁČEK Lubomír 09. 02. 1957 Mnichov 23. 04. 1989
2:16:10 KLIMEŠ Petr 27. 10. 1958 Pardubice 16. 05. 1993
2:16:50 KLIMEŠ Pavel 27. 10. 1958 Praha 04. 06. 1995
2:17:44 ZELEŇANSKÝ Ondřej 09. 09. 1946 Praha 03. 05. 1975
2:23:03,2 ZÁTOPEK Emil 19. 09. 1922 Helsinky 28. 07. 1952
2:24:06 KANTOREK Pavel 08. 02. 1930 Moskva 04. 08. 1957
2:25:11,6 ŠOUREK Jaroslav 07. 09. 1927 Úpice 14. 08. 1960
2:26:02 KOPNICKÝ Marek 25. 05. 1964 Český Krumlov 23. 06. 1991
2:27:29,8 BALŠÁNEK Vladimír 07. 07. 1939 Otrokovice 31. 10. 1972
2:27:08 HAVELKA Petr 18. 08. 1972 Karlsruhe 20. 09. 1998

3000m př.

8:23,8 MORAVČÍK Dušan 27. 05. 1948 Praha 14. 09. 1972
8:29,3 HORČIC Josef 25. 05. 1945 Budapešť 02. 07. 1972
8:38,3 JIROUT Karel 10. 01. 1954 Ostrava 28. 08. 1977
8:38,8 RÁK Imrich 29. 04. 1953 Praha 21. 08. 1976
8:41,6 HOLAS Petr 22. 10. 1940 Karlstad 16. 06. 1966
8:45,2 ZVONÍČEK Martin 21. 09. 1951 Praha 04. 09. 1976
8:48,32 VRBA Stanislav 03. 09. 1976 Moskva 31. 05. 1997
8:51,0 TKÁČ Ivan 09. 10. 1930 Přerov 30. 09. 1956
8:51,13 ZOUHAR František 24. 08.1982 Ostrava 12. 06. 2003
8:53,0 ŠTĚPÁNEK Jaromír 27. 08. 1947 Praha 05. 09. 1971

110m př.

13,52 KOVÁČ Igor 12. 05. 1969 Rotterdam 03. 06. 1993
13,61 DVOŘÁK Tomáš 11. 05. 1972 Atény 06. 08. 1997
13,68 SAJDOK Stanislav 22. 07.1983 Göteborg 11. 08. 2006
13,69 HUDEC Jiří 15. 08. 1964 Ostrava 05. 07. 1991
13,75 ŠÁDA Pavel 26. 01. 1964 Praha 02. 06. 1988
13,77 BURDEL Ladislav 22. 05. 1979 Ostrava 08. 06. 2002
13,79 ŠEBRLE Roman 26. 11. 1974 Ostrava 27. 06. 1999
13,87 ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Praha 23. 08. 1992
13,90 SVOBODA Petr 10. 10. 1984 Ostrava 20. 05. 2006
13,99 PODĚBRADSKÝ Jan 01. 03. 1974 Plzeň 09. 09. 1997
S větrem
13,66 SAJDOK Stanislav 22. 07. 1983 Erfurt 17. 07. 2005
Ručně
13,3 HUDEC Jiří 15. 08. 1964 Nitra 04. 07. 1992
13,4 ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Nitra 04. 07. 1992
13,6 KOVÁČ Igor 12. 05. 1969 Nitra 04. 07. 1992
13,6 ŠIMŮNEK Radek 18. 01. 1972 Nitra 04. 07. 1992
13,9 ČEČMAN Milan 18. 11. 1940 Sokolov 29. 07. 1977
14,0 KOTÍK Milan 18. 01. 1944 Banská Bystrica 08. 06. 1968
14,2 SLAVOTÍNEK František 22. 11. 1945 Praha 18. 09. 1970
14,2 KRÁTKÝ Petr 07. 12. 1947 Praha 10. 06. 1972
14,2 PERNICA Luděk 12. 12. 1949 Praha 17. 06. 1975

400m př.

48,27 MUŽÍK Jiří 01. 09. 1976 Atény 03. 08. 1997
49,09 TESAŘÍK Štěpán 06. 07. 1978 Szombathely 10. 08. 2003
49,63 KODEJŠ Miroslav 07. 07. 1950 Banská Bystrica 26. 06. 1977
49,66 PODĚBRADSKÝ Jan 01. 03. 1974 Petrohrad 27. 06. 1998
49,93 ROUS Josef 26. 07. 1979 Praha 15. 06. 2000
50,54 ŠIMÁNEK Jindřich 27. 05. 1979 Olomouc 13. 07. 2003
50,57 RŮŽA Jaroslav 26. 09. 1983 Praha 07. 08. 2004
50,92 MARINČIČ Petr 15. 03. 1965 Atény 17. 06. 1990
50,20 NIKODÝM David 24. 03. 1975 Dortmund 23. 07. 1997
51,15 ČERNÝ Radek 23. 06. 1980 Praha 18. 06. 2001
Ručně
51,8 MANDLÍK František 16. 05. 1942 Praha 11. 06. 1966
51,8 HORT Jaroslav 20. 01. 1955 Bratislava 24. 08. 1975
52,3 ŠTĚPÁNEK Miroslav 24. 07. 1950 Praha 04. 07. 1971

Výška

2,34 JANKŮ Tomáš 27. 12. 1974 Göteborg 09. 08. 2006
2,33 TON Svatoslav 20. 10. 1978 Plzeň 12. 02. 2004
2,21 ALEXA Jaroslav 06. 07. 1949 Praha 19. 08. 1972
2,20 ČERMÁK Milan 21. 12. 1973 Ostrava 27. 06. 1999
2,19 SAJDOK Stanislav 22. 07. 1083 Praha 31. 05. 2003
2,17 KŘEHULA Jiří 17. 07. 1982 Bratislava 13. 06. 2006
2,16 JANKŮ Jan 10. 08. 1971 Ostrava 19. 05. 1990
2,16 KALABZA Jaroslav 29. 01. 1980 Ústí nad Orlicí 10. 06. 2000
2,15 BAUDIS Rudolf 12. 04. 1947 Riga 05. 06. 1970
2,15 ROZKOŠNÝ Karel 12. 01. 1952 Ostrava 28. 08. 1977

Tyč

5,81 h PTÁČEK Adam 08. 10. 1980 Chemnitz 07. 02. 2003
5,76 JANÁČEK Štěpán 12. 06. 1977 Praha 17. 06. 2002
5,65 h KYSELA Martin 21. 03. 1974 Praha 14. 01. 1998
5,45 BALNER Michal 12. 09. 1982 Stará Boleslav 20. 09. 2006
5,40 h HAVLÁSEK Richard 31. 12. 1973 Praha 23. 01. 1994
5,40 h ŠAFÁŘ Zdeněk 28. 02. 1975 Praha 25. 02. 1995
5,40 h ŠPAČEK Petr 23. 07. 1975 Praha 24. 01. 1996
5,40 ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Atlanta 01. 08. 1998
5,30 h ZRUN Roman 06. 05. 1960 Jablonec n. Nisou 12. 02. 1983
5,30 JUKL Vlastimil 23. 03. 1965 Praha 06. 07. 1985

Dálka

8,18h GOMBALA Milan 29. 09. 1969 Praha 15. 02. 1992
8,18 LAMPART Petr 31. 03. 1983 Brno 15. 09. 2002
8,17 LEITNER Jan 14. 09. 1953 Atény 17. 02. 1985
8,16 KOVÁŘ Milan 24. 02. 1972 Praha 20. 06. 1998
8,11 ORLÍK Roman 29. 05. 1972 Praha 29. 06. 1994
8,11 ŠEBRLE Roman 26. 11. 1974 Götzis 26. 05. 2001
8,11 WAGNER Štěpán 05. 10. 1981 Brno 18. 09. 2005
8,09h ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Praha 15. 02. 1992
8,08 MAZUR Zdeněk 12. 08. 1954 Budapešť 20. 08. 1982
8,07 DVOŘÁK Tomáš 11. 05. 1972 Edmonton 06. 08. 2001
S větrem
8,42 GOMBALA Milan 29. 09. 1969 Sestriere 21. 07. 1992
8,31 LAMPART Petr 31. 03. 1983 Sestriere 01. 08. 2004

Trojskok

17,23 PRIŠČÁK Jaroslav 28. 08. 1956 Praha 13. 05. 1984
17,19 SLANAŘ Ivan 11. 01. 1961 Praha 06. 09. 1988
16,87 VYČICHLO Jiří 17. 05. 1946 Praha 16. 05. 1976
16,62 FIŠER Václav 09. 07. 1947 Praha 23. 07. 1972
16,59h MRŠTÍK Jaroslav 02. 03. 1967 Praha 19. 01. 1991
16,57h NEMŠOVSKÝ Petr 07. 01. 1943 Praha 12. 03. 1967
16,40 HNÍZDIL Petr 20. 06. 1981 Kladno 07. 06. 2003
16,36 HRADIL Karel 27. 11. 1953 Budapešť 13. 09. 1978
16,29 KOŘÍNEK Milan 20. 08. 1960 Praha 23. 07. 1983
16,18 ŘEZÁČ Radek 30. 06. 1972 Praha 07. 09. 1996

Koule

21,93 MACHURA Remigius 03. 07. 1960 Praha 23. 08. 1987
21,04 BRABEC Jaroslav 27. 07. 1949 Banská Bystrica 01. 09. 1973
20,96 STEHLÍK Petr 15. 04. 1977 Turnov 23. 05. 2004
20,64 MENC Miroslav 16. 03. 1971 Ostrava 03. 09. 2000
20,60 NAVARA Richard 11. 09. 1964 Nitra 31. 05. 1987
20,53 VLK Jaromír 04. 03. 1949 Praha 24. 05. 1980
20,36 LACIKA Jozef 08. 06. 1961 Praha 21. 05. 1986
19,36 BÍLEK Martin 07. 01. 1973 Praha 05. 06. 1993
18,87 SKOUPÝ Jan 17. 05. 1951 Praha 26. 07. 1974
18,57h BÁRTL Jan 23. 03. 1967 Praha 10. 02. 1990

Disk

71,26 BUGÁR Imrich 13. 04. 1955 San José 25. 05. 1985
62,40 KOVÁŘ Stanislav 06. 05. 1964 Praha 15. 05. 1988
61,14 BÍLEK Marek 07. 01. 1973 Čáslav 05. 06. 1996
58,96 MACÁK Petr 09. 03. 1950 Praha 14. 10. 1975
58,95 ŽEMBA Jiří 17. 11. 1949 Brno 29. 09. 1963
58,68 DVOŘÁK Zdeněk 19. 05. 1952 Praha 04. 07. 1979
57,44 MACHURA Remigius 03. 07. 1960 Banská Bystrica 06. 06. 1987
57,18 STEHLÍK Petr 15. 04. 1977 Praha 16. 08. 2001
56,69 MERTA Karel 26. 10. 1930 Manchester 15. 10. 1955
55,86 ŽEMBA František 27. 12. 1947 Kristianstad 14. 06. 1968

Oštěp - starý typ

84,72 BABIAK Tomáš 11. 03. 1949 Budapešť 03. 05. 1976
81,88 ADAMEC Zdeněk 09. 01. 1956 Banská Bystrica 23. 05. 1981
75,44 VOJTEK Miloš 11. 04. 1938 Praha 17. 06. 1962
74,78 HUNČÍK Ondřej 21. 07. 1942 Banská Bystrica 30. 08. 1964
72,78 ŠILHAN Bohumír 25. 10. 1939 Přerov 26. 06. 1960
71,48 NECKÁŘ Jan 10. 12. 1945 Praha 14. 10. 1972
71,36 KRATOCHVÍL Jiří 31. 01. 1955 Zielona Gora 10. 08. 1975
70,29 JÍLEK Pavel 06. 01. 1929 Oděsa 20. 10. 1957
69,60 POSKOČIL Bedřich 29. 03. 1947 Praha 20. 05. 1967
69,25 MOLITOR Dušan 17. 04. 1948 Lausanne 27. 07. 1969

Oštěp - nový typ

95,66 ŽELEZNÝ Jan 16. 06. 1966 Sheffield 29. 09.1993
85,74 GUZDEK Miroslav 03. 08. 1975 Germinstown 05. 04. 2002
77,50 KVEREK Libor 14. 03. 1967 Praha 21. 09. 1991
75,67 BĚLUNEK Petr 05. 04. 1979 Kladno 08. 09. 2004
75,00 NOVÁK Petr 22. 06. 1973 Praha 16. 06. 1994
74,70 NAVARA Jan 12. 06. 1979 Turnov 11. 06. 2000
73,44 ŠIMEČEK Vít 31. 03. 1980 Praha 07. 08. 2004
72,32 DVOŘÁK Tomáš 11. 05. 1972 Praha 04. 07. 1999
70,16 ŠEBRLE Roman 26. 11. 1974 Götzis 25. 07. 2001
68,76 PEJŘIMOVSKÝ Radek 10. 06. 1977 Praha 10. 06. 1997

Kladivo

80,38 VRBKA František 23. 07. 1958 Moskva 18. 08. 1985
79,56 SEDLÁČEK Pavel 05. 04. 1968 Praha 08. 09. 1996
79,36 MELICH Lukáš 16. 09. 1980 Turnov 13. 07. 2005
74,80 BEDNÁŘ Zdeněk 01. 03. 1957 Banská Bystrica 31. 05. 1986
73,58 MALÁT Milan 10. 03. 1967 Praha 19. 07. 1988
72,26 VRIČAN Miroslav 07. 05. 1966 Praha 02. 09. 1988
72,00 SKOUMAL Radomil 31. 10. 1955 Praha 16. 08. 1982
71,54 CHARVÁT Jaroslav 18. 05. 1941 Kutná Hora 21. 09. 1974
70,24 SPURNÝ Miroslav 07. 12. 1969 Praha 05. 09. 1992
68,58 HORÁK Petr 03. 10. 1952 Praha 31. 07. 1974

Desetiboj

9026 ŠEBRLE Roman 26.11. 1974 Götzis 27. 05. 2001
(10,64-8,11-15,33-2,12-47,79-13,92-47,92-4,80-70,16-4:21,98)
8994 DVOŘÁK Tomáš 11. 05. 1972 Praha 04. 07. 1999
(10,54-7,90-16,78-2,04-48,08-13,73-48,33-4,90-72,32-4:37,20)
8627 ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Götzis 31. 05. 1992
(10,62-8,02-13,93-2,05-48,73-13,84-44,44-4,90-61,26-4:23,21)
8314 PODĚBRADSKÝ Jan 01. 03. 1974 Arles 04. 06. 2000
(10,73-7,20-15,30-1,90-46,78-14,32-43,51-4,85-55,92-4:17,69)
8256 DAMAŠEK Kamil 22. 09. 1973 Lage 16. 06. 1996
(11,03-7,33-15,01-2,04-47,33-14,61-40,36-5,00-57,58-4:28,08)
8141 HRABÁŇ Roman 28. 06. 1962 Praha 29. 05. 1988
(10,78-7,53-16,88-1,90-49,43-15,04-47,18-4,90-60,86-5:04,06)
7900* PERNICA Luděk 12. 12. 1949 Praha 17. 06. 1975
(11,1-7,01-13,87-1,97-49,8-14,2-41,56-5,00-54,48-4:20,8)
7837 KARAS Josef 20. 08. 1978 Tábor 23. 07. 1996
(10,93-7,53-13,77-1,98-50,00-15,37-45,10-4,53-51,51-4:29,10)
7834 SÓLDOS Petr 27. 04. 1973 Lage 16. 06. 1996
(10,98-6,99-14,35-1,95-49,70-14,82-46,08-4,90-54,48-4:48,67)
7801 PASTRŇÁK Aleš 09. 04. 1976 Praha 23. 07. 2000
(11,48-7,13-14,16-2,01-51,59-14,86-44,54-4,80-60,94-4:39,9)
7756 KOMENDA Tomáš 24. 07. 1978 Maribor 28. 05. 2000
(11,12-7,66-13,95-2,02-50,77-14,92-39,30-4,80-51,52-4:44,57)
* Výsledek podle dosažených výkonů má hodnotu dle starých bodovacích tabulek 8019.

Sedmiboj - hala

6438 ŠEBRLE Roman 26. 11. 1974 Budapest 07. 03. 2004
(6,97-7,96-16,28-2,11-7,95-4,80-2:39,67)
6424 DVOŘÁK Tomáš 11. 05. 1972 Gent 26. 02. 2000
(6,92-7,81-16,82-2,04-7,78-5,00-2:45,68)
6182 DAMAŠEK Kamil 22. 09. 1973 Praha 17. 02. 1997
(7,09-7,40-15,99-2,04-8,36-5,10-2:37,98)
6118 ZMĚLÍK Robert 18. 04. 1969 Janov 01. 03. 1992
(6,90-7,60-14,03-2,01-7,89-4,70-2:40,52)
5899 SVOBODA Petr 10. 10. 1984 Clermont-Ferrand 06. 06. 2005
(6,85-7,34-13,34-2,05-8,01-4,45-2:46,40)
5878 PODĚBRADSKÝ Jan 01. 03. 1974 Praha 10. 02. 2002
(7,07-7,11-14,98-1,91-8,00-4,50-2:30,90)
5876 KOMENDA Tomáš 24. 07. 1978 Praha 09. 02. 2002
(7,20-7,20-13,17-2,12-8,17-5,00-2:50,23)
5784 JELÍNEK Martin 22. 07. 1975 Praha 01. 02. 1998
(7,31-7,01-12,06-2,08-8,23-5,30-2:49,01)
5755 KARAS Josef 20. 08. 1978 Praha 15. 01. 2006
(7,03-7,35-14,01-1,89-8,51-4,80-2,42,31)
5732 PASTRŇÁK Aleš 09. 04. 1976 Praha 06. 02. 2000
(7,37-7,16-13,87-2,03-8,38-5,00-2:49,05)
5446 ZÁKOUCKÝ Vít 20. 04. 1978 Praha 06. 02. 2000
(7,25-7,00-12,94-1,91-8,58-4,60-2:45,02)

Chůze 20 km

1:21:57 BÍLEK Roman 29. 09. 1967 Brandýs 26. 05. 1996
1:25:38,8 VÁLA Milan 08. 06. 1954 Banská Bystrica 10. 08. 1974
1:29:57 ŠVAJDA Vilém 19. 04. 1944 Praha 02. 05. 1965
1:29:59,8 DOLEŽAL Josef 12. 12. 1920 Praha 25. 07. 1956
1:31:12,4 KÁNSKÝ Vladimír 18. 01. 1940 Praha 17. 06. 1962
1:32:34,4 MOC Ladislav 17. 09. 1931 Praha 16. 06. 1963
1:33:05 PLATIL Václav 15. 10. 1925 Znojmo 29. 06. 1958
1:34:33 HORÁČEK Tomáš 30. 08. 1973 Děčín 01. 05. 1994
1:36:24,2 SKRONT Milan 24. 11. 1930 Praha 15. 06. 1958
1:37:45 GONCIOROVSKÝ Zdeněk

Připravili jsme pro vás fotografie z posledních závodních mýtinků i z prostředí tréninku našich vrcholových sportovců. Podívejte se! fotografie z akcí

Staňte se naším členem a dostaňte se do prostředí, kde své nadšení pro sport budete moci naplno uplatnit. kontaktujte nás


Sponzoři a partneři

TOP4RUNNING Praha 6 FTVS Praha Webové stránky Inspiro Solutions Webové stránky Newman + Friends